Hakkımızda

WATERLİNE SU ARITMA
 

Waterline Su Arıtma  ticari faaliyetlerinin başlaması 2010’lu yıllarında başına rastlamaktadır.

 

2010 yılında, Türkiye’nin pek alışık olmadığı, evlerde şebeke suyunu arıtan su arıtma cihazının Antalya’da üretimine başlandı. Waterline Su Arıtma ismiyle piyasaya sunulan bu ürün, bugün Esli Endüstriyel fabrikasında modern ve hijyenik şartlarda üretilen ve milyonlarca insanın güvenle evlerinde kullandığı Waterline  Reverse Osmosis su arıtma sistemlerinin başlangıcı oldu.

 

Su ve atık su arıtma sektörü ile ilgili mühendislik, proje, imalat, uygulama, teknik hizmet ve her türlü malzeme temini konuları üzerinde faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin neresinde olursa olsun tüm müşterilerine en geç 24 saat içerisinde teknik servis hizmeti sunabilen, güçlü stok ve dağıtım ağı ile sektörün lider firmasıdır.

 

500 kişiyi aşan uzman kadrosuyla, AR-GE ve üretime önem vererek sektörde yaptığı başarılı teknik uygulamalar ile lokomotif bir firma olma özelliği taşımaktadır.

 

Bu sistemin daha verimli işlemesi için gerekli etütler düzenli olarak yapılmaktadır. Pazarlama kadroları ile üretici şirketler arasında çift yönlü bilgi akışını sağlayan bu sistem sayesinde, pazarlama kadroları ürünlerle ilgili gerekli bilgileri ve teknik özellikleri doğrudan üretici şirketlerin teknik kadrolarından öğrenirken; üretici şirketler ise piyasa koşulları ve piyasalarda talep edilen ürünlere dair bilgileri doğrudan pazarlama kadrolarından temin edebilmektedir.

 

Bu bilgi akışı sayesinde üretici şirketler piyasa koşullarındaki dinamikleri yakından takip ederek beklentileri karşılamak açısından hızlı aksiyon alabilmekte, ürünlerinde ekstra katma değer oluşturabilmektedir. Yine tüketiciler de ürünlerle ilgili en sağlıklı ve detaylı bilgiyi pazarlama yetkililerinden alabilmekteler.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5